Kreacje w stylistyce boho-chic.

kreacje w stylu boho-chicKażda kobieta prędzej czy też później znudzi się swoją garderobą, a co za tym idzie, będzie zmuszona do przeprowadzenia jej przeglądu i uatrakcyjnienia, poprzez dodanie kilku nowych elementów, które pozwolą na lepsze kreowanie swoich wyjściowych ubiorów. Oczywiście na rynku mody znaleźć można bardzo dużo nowych, wyjątkowo różnorodnych rozwiązań w tym zakresie, niemniej jednak w ostatnim czasie na popularności najbardziej zyskują elementy pozwalające na kreowanie stylizacji w stylu Boho-Chic. Czym jednak właściwie są tego typu kreacje, oraz jak zabrać się za ich przygotowanie? Poniżej postaramy się odpowiedzieć na te pytanie w stosunkowo prostych słowach, aby każda z pań, mogła szybko pojąć główny zamysł stylistyki boho-chic, i w prosty sposób przygotować swoje własne kreacje w tej stylizacji.

Czym jest boho-chic?

W pierwszej kolejności jednak należy odpowiedzieć sobie pytanie, czym w ogóle jest boho-chic, oraz jak wyglądają typowe kreacje w tej stylistyce. Otóż są to kreacje nawiązujące swoim zewnętrznym wyglądem do dwóch nurtów mody i można nawet powiedzieć, iż jest to ich wypadkowa. Mamy tutaj na myśli styl i szyk, elegancję i klasę połączoną z charakterystycznymi dla bohemy nonszalancją i brakiem stylu. Charakterystycznymi kolorami dla stylizacji boho-chic będą tutaj przede wszystkim kolory jak najbardziej naturalne, takie jak: oliwkowa zieleń, kremowa biel, czerń, brąz. Zaś w kwestii samej stylistyki i kroju poszczególnych elementów ubrań, będziemy mieli do czynienia z obszernymi, luźnymi elementami. Szerokie duże i głębokie rękawy, obszerne spódnice, luźne spodnie, wszystko to w powyższej kolorystyce, z pewnymi dodatkowymi elementami, gdzie możliwe jest dość częste zastosowanie dodatkowych elementów podkreślających na przykład orientalność stylizacji (stosowana jest dość powszechnie biżuteria orientalna, dostępna chociażby w internetowym sklepie z tego typu biżuterią -> piekielko), co także pozwala atrakcyjnych cały wydźwięk konkretnej stylizacji.

Elementy kreacji boho-chic.

Oczywiście trzeba będzie także pozyskać odpowiednią odzież, aczkolwiek tutaj mamy do czynienia raczej z możliwością dopasowywania poszczególnych elementów do siebie, niż z koniecznością zakupu odpowiednich ubrań wykonanych w danej stylizacji. Boho-chic, o którym tutaj mowa, to raczej wypadkowa wielu różnych koncepcji i stylizacji, niż konkretny styl narzucany przez projektantów. Generalnie rzecz wiec ujmując, każdy może przygotować sobie swoje własne stylizacje, poprzez przeszukiwanie lokalnych sklepów, czy też sklepów internetowych i wypatrując w nich odzieży która będzie spełniać podstawowe założenia stylistyczne nurtu boho-chic. Z całą jednak pewnością dobranie tego typu odzieży nie powinno sprawić większych trudności, zaś w efekcie ostatecznym będzie można osiągnąć rzeczywiste odświeżenie i uatrakcyjnienie swojej codziennej garderoby, co zapewne każdej z pań pozwoli jeszcze raz dobrze czuć się w starych ubraniach, dopasowanych do nowych kreacji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: