O mnie

Tomasz Brudniakowski - budowlaniec z pasjąWitam serdecznie na moim blogu. Nazywam się Tomasz Brudniakowski, i jestem przedsiębiorcą budowlanym z Bielska-Białej, aczkolwiek działam w budowlance na terenie całego województwa śląskiego. Budownictwo to moja pasja, hobby, praca, i sposób na życie. Prowadzę niedużą firmę, zatrudniającą kilkunastu pracowników.

Zajmujemy się przede wszystkim pracami ogólnobudowlanymi, aczkolwiek zdarzają się nam także bardziej skomplikowane inwestycje, takie jak na przykład odwodnienia terenu, czy też budowa dużych obiektów przemysłowych. Czasami realizujemy zlecenia brukarskie, aczkolwiek nie jest to podstawowym zakresem naszej działalności. Przede wszystkim zajmujemy się budową domów i ich wykańczaniem, wobec czego to właśnie w tej dziedzinie będę się najczęściej wypowiadał na moim blogu.

Bloga prowadzić będę osobiście, przede wszystkim w celu przedstawiania moim czytelnikom różnych aspektów związanych z budownictwem oraz wykończeniem wnętrz, dzięki czemu, mam nadzieję, będą oni mogli lepiej zrozumieć cały skomplikowany w swojej naturze proces budowlany.

Zapraszam serdecznie do lektury i komentowania wszystkich którzy mają styczność z budownictwem, czy to jako pracownicy, czy to jako zlecający usługi ogólnobudowlane. Z chęcią odpowiem na każde wasze pytanie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: